avcılar evden eve nakliyatbakırköy evden eve nakliyatbeylikdüzü evden eve nakliyatmecidiyeköy evden eve nakliyatsancaktepe evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyatbahçeşehir evden eve nakliyatbağcılar evden eve nakliyatşişli evden eve nakliyat

Hakkımızda

İnsanların temel tüketim ihtiyaçları doğrultusunda güvenli, konforlu, çevreci ve teknolojiyi içinde barındıran yaşam alanları geliştiren Şehriyaz Manzara Evleri, Tuzla’da gelişmekte olan yeni yerleşim birimlerinde önemli projelere imza atmıştır.  Çocukların hayal gücünden aldığımız ilhamla, büyüklerin hayallerini gerçek kılmak için yola çıkıyoruz. Tuzla’nın içinde yepyeni ve kusursuz bir yaşam alanı ve tüm detaylarıyla ışık saçan bir proje yapıyoruz. Hayallerinize kavuşmaya hazırsanız Şehriyaz Manzara sizleri bekliyor.

Hayallerinizdeki yaşam alanı burada!

Şehriyaz Manzara, Tuzla’da en büyük yaşam projelerinden biri olarak yükselmeye başlıyor. Çoğunluğu deniz manzaralı 517 konut, ticaret ve alışveriş bölgelerinden oluşan bu proje, Tuzla’ya yeni bir soluk, sizlerin hayatına ise yeni bir konfor anlayışı getiriyor. Şehriyaz Manzara Evleri modern mimari çizgileriyle tam da hayal ettiğiniz gibi bir yaşam sunuyor.

sehriyaz-logo-slayt-beyaz